Не заважайте розважатись тернопільському нардепові з помічником

На Тернопільщині готуються до Всеукраїнської прощі родин загиблих у війні на сході України. Одним із тих, хто прикладає чимало зусиль для облаштування місця проведення та організації прощі є волонтер, отець Андрій Любунь з Кременеччини. Проте, за свої старання замість подяки чи допомоги він отримав образи з боку дружини нардепа від «Слуги народу» Ігоря Василіва.

Марія Сметаніна, яка є не просто дружиною народного депутата від Тернопільщини, але і його офіційним помічником, обізвала священика бидло-коментатором.

Виник конфлікт через те, що пан Василів замість того, щоб виконати власну ж обіцянку і допомогти з організацією прощі, поїхав відпочивати. Саме про це і нагадав отець дружині Василіва. На що вона відреагувала зовсім неадекватно. На мові окупанта пані Сметаніна накинулася на нього з образами, тим самим продемонструвавши ставлення слуг народу до волонтерів та священнослужителів. Своєю поведінкою вона образила і родини Героїв. Адже Андрій Любунь перш за все піклується про дітей, чиї батьки загинули, щоб «рускогаваряща» дружина нардепа могла разом із своєю сім’єю розважатися на курортах.

До слова, зважаючи на те, що Марія Сметаніна є і дружиною і помічником Ігоря Василіва, це може стати причиною виникнення приватного інтересу під час здійснення повноважень народним депутатом. Тому на цей фактор, який є прямим порушенням закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 172-7 КУпАП), мали б звернути увагу антикорупційні органи.

Поширити:

Post Author: Diana