«Нова радість стала» на Театральному майдані Тернополя

На Театральному майдані 15 січня відбулося театралізоване дійство за народними звичаями та обрядами «Нова радість стала». Під час свята міський голова Сергій Надал нагородив переможців традиційного щорічного конкурсу «Різдвяне диво».

«Уже доброю традицією у час різдвяно-новорічних свят для нашого міста стало проводити фестиваль вертепів. На жаль, цей рік особливий і свято цьогоріч не є таким масовим та урочистим, адже ми живемо під час війни. Щодня ми чуємо сумні звістки й новини, але водночас шануємо наші національні традиції та звичаї, – зазначає Сергій Надал. – Сьогодні тернополяни та гості нашого міста мали можливість подивитись, як відбувається у нас коляда. У цей особливим рік першочергово дякуємо нашим військовим, і сьогодні вперше за багато років одним з учасників фестивалю був колектив Національної гвардії України».

Тернополян та гостей міста дивували різдвяними колядками й щедрівками у виконанні народних і аматорських колективів. У рамках свята також проходив майстер-клас з виготовлення різдвяного дідуха.

Поширити:

Post Author: Diana