Новоспечений кандидат наук отримував нагороду від Порошенка

Великого резонансу та шквал обурення отримала новина про захист нардепом від «Опозиційної платформи – За життя» Іллею Кивою кандидатської дисертації із державного управління.

Присвоєння наукового ступеня відвертому українофобу та скандалісту поставило під сумнів систему освіти України. Чимало науковців заявили, що готові відмовитись від свого звання, а дехто навіть привселюдно спалив свій диплом, аргументуючи це цілковитою дискредитацією цього звання.

Проте, звання кандидата наук не єдине чого удостоївся скандальний прихильник «русского міра». Ще у 2015 році тодішній президент України Петро Порошенко  нагородив Киву орденом Данила Галицького. Цим же орденом посмертно, кількома тижнями раніше, був нагороджений Марко Паславський, який загинув під Іловайськом…

І це не єдині тогочасні відзнаки Іллі Киви. Серед іншого, була і відзнака за заслуги перед Збройними силами України та кілька відзнак МВС.

Як бачимо, нівелювання державних нагород розпочалося ще за правління “сивочолого гетьмана”, прихильники та однопартійці якого зараз на весь голос кричать про свій патріотизм. Цікаво, де ж раніше була «Європейська солідарність», зі своєю принциповою позицією…?

Поширити:

Post Author: Diana