прапор

Об`єднані сили націоналіcтів закликають гуртуватися біля Бандери

У Тернополі відбулася акція проти зупинення декомунізації. Об`єднані сили націоналіcтів  – ВО “Свобода”, Національний Корпус, Правий Сектор, ОУН та Конгрес Українських Націоналістів, разом із небайдужими тернополянами зібралися біля пам`ятника Степану Бандері, де провели  акцію «Гуртуймося біля Бандери!».

Причиною  проведення акції  стало скасування адміністративним судом Києва рішення Київської міської ради щодо перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.

«Ми, націоналісти, котрі є авангардом боротьби за національні ідеї та вільну Україну, не можемо допустити реваншу проросійських сил, не маємо права зрадити те, за що віддали життя сотні наших побратимів. Боротьбу за єдину Україну та відновлення історичної справедливості розпочинаємо з Тернополя – міста, котре є серцем націоналізму. Закликаємо інші міста стати плечем до плеча на захист національних цінностей! Нехай вся свідома Україна згуртується біля Бандери!», – йдеться у зверненні.

Організатори акції закликають мешканців інших міст також боротися за українські цінності.

«Ми об’єднані націоналісти будемо звертатися до органів влади із зверненням про скасування даного рішення. За собою ми залишаємо моральне право слідкувати за перебігом даної справи. Найголовніше, закликаємо кожну область, діаспору та всіх свідомих українців гуртуватися біля Бандери», – наголосив керівник обласного штабу НВР ”Правий сектор” Назар Сарабун.

Поширити:

Post Author: Diana