Обірвалося життя 31-річної журналістки родом з Тернополя

Вчора, 17 лютого, після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням померла журналістка родом з Тернополя Ірина Венгер.

В п’ятницю дівчина встигла відсвяткувати своє 31-річчя, а наступного дня її життя обірвалося.

Народилася Ірина 16 лютого 1987 року у Тернополі. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Згодом, будучи асистенткою кафедри радіомовлення і телебачення на факультеті журналістики, вела практичні заняття для студентів та працювала над кандидатською дисертацією.

Паралельно з роботою на факультеті Ірина працювала у «Головних новинах Львова» на ТРК «Люкс». Пізніше почала працювати у програмі розслідувань «Хто тут живе?» на телеканалі ZIK. У 2011 році одна з програм, підготовлена Іриною Венгер у співавторстві із Катериною Рибій, отримала відзнаку «Честь професії». Згодом Ірина працювала редакторкою проектів «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», «Правокація» та інформаційної програми «Огляд дня» на телеканалі ZIK.

Останні роки життя дівчина боролася  із тяжким онкологічним захворюванням. В Ірини Венгер залишились чоловік Вадим та дворічний син Матвій. Поховають її у Тернополі.

Редакція «Тернопільської мережевої газети» висловлює щирі співчуття рідним та близьким дівчини.

Руки тремтять і сліз не можу стримати.Все моєї коханої Ірусі нестало.Просто пустота…Останні фотографі нашого позитиву.

Publié par Вадим Луцюк sur samedi 17 février 2018

Поширити:

Post Author: Diana