Обмеження для невакцинованих: на Тернопільщині посилюють карантин

На Тернопільщині, як і в інших областях, котрі перебувають у жовтій зоні, з 6 грудня посилюють карантинні обмеження. Стосуватимуться вони здебільшого невакцинованих громадян.

Вчора, 30 листопада, у Тернополі відбувся брифінг директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ольги Ярмоленко. Під час прес-конференції розповіли про нові карантинні обмеження для різних зон, зокрема і для жовтої, в якій перебуває натепер Тернопільська область.

“Посилення правил торкнеться насамперед невакцинованих громадян. Уряд вимушений піти на вказані заходи для зменшення навантаження на медичну систему та збереження життя людей”, – зазначила Ольга Ярмоленко.

Отож тепер громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це саме правило стосується і прийому відвідувачів. Останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою, або мати сертифікат про одужання чи негативний тест.

Відповідальність за порушення нових обмежень нестимуть власники закладів. До прикладу, на вході у заклад громадського харчування має бути працівник, який вимірюватиме температуру та перевірятиме сертифікати. У разі якщо у закладі виявлять порушників серед працівників чи відвідувачів, власнику доведеться заплатити штраф у сумі від 34 тис. грн до 170 тис грн.

Нагадаємо, 24 листопада уряд змінив правила карантину в Україні, вони набудуть чинності 6 грудня. Посилення правил торкнеться насамперед невакцинованих громадян. Найбільше змін стосується правил для жовтого рівня епіднебезпеки. Окрім того, з 6 грудня термін дії жовтого сертифіката про перше щеплення – 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів.

Post Author: Diana

Один коментар до “Обмеження для невакцинованих: на Тернопільщині посилюють карантин

  • anti

    (01.12.2021 - 18:11)

    Нюрнберг 2.0 чекає вас. Уже скоро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *