Завершився обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби».
Співорганізатором акції виступив Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.
Мета акції — виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність та сприяння збереженню історичної пам’яті.
У напрямку «Українська революція — доба національного державотворення» переможцями обласного етапу стали студент Заліщицького фахового коледжу імені Євгена Храпливого Національного університету біоресурсів природокористування України Арсен Михайлюк за роботу «Михайло Гайворонський — сурмач українського січового стрілецтва» та експедиційний загін «Дослідник» Лановецького будинку дитячої та юнацької творчості за роботу «Українська революція 1917-1921 років в сучасній нумізматиці та філателії».
Пошуково-дослідницька група Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 (робота «Історія створення Української Гельсінської спілки») й учителька історії та правознавства Ішківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Купчинецької ОТГ Віта Копистинська (робота «Роль Народного Руху України у державотворчих зусиллях українського народу (кінець 1980-х років)») визнано кращими у напрямку «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові».
Також оголошено лауреатів обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції:
- Дарина Мотика — учениця 10 класу Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. («Українська Галицька Армія як явище в історії України»);
- Галина Стребіцька, — студентка Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв («Листопадові події 1918 року в Теребовлі»);
- Богдан Рудик — студент Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського («Нові підходи до висвітлення гетьманату Павла Скоропадського в сучасній українській історіографії»);
- Олександр Солтис — студент Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі («Роль Матвія Лотовича у національно-визвольному русі у 40-50-х роках ХХ століття»).