«Образ Соломії Крушельницької у фалеристиці та нумізматиці»: Михайло Тимошик представив лекцію-презентацію

Михайло Тимошик – депутат Тернопільської обласної ради, знаний на Тернопіллі фалерист та нумізмат, колекціонер, а також кандидат економічних наук, член Національних спілок краєзнавців та журналістів, Наукового товариства імені Т.Шевченка презентував перед студентами та викладачами Тернопільського мистецького фахового коледжу пізнавальну лекцію.

Доповідач ознайомив викладачів та студентів коледжу з тим, які медалі, нагрудні знаки, значки, нагороди були присвячені Соломії Крушельницькій у різні періоди нашої держави. Йшлося також і про її образ у нумізматиці та інших виробах. Михайло Тимошик не тільки здійснив екскурс в історію появи нагрудних знаків, значків чи монет, приурочених примадонні оперної сцени, а й показав експонати із власної колекції.

Зустріч із студентами та викладачами була присвячена 150-річчю від дня народження Соломії Крушельницької, яке відзначається цього року в усій Україні, а відбулася 16 листопада – у цей день 70 років тому славна уродженка Тернопілля, всесвітньо відома оперна співачка відійшла у вічність (1872-1952).

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *