міськрада

Обшуки у Тернопільській міській раді

Із самого ранку працівники Національного антикорупційного бюро проводять обшуки у Тернопільській міській раді, управліннях, комунальних підприємствах, та у помешканнях деяких підприємців.

Відомо те, що поліцейські вилучають та вивчають документацію, яка стосується земельних питань і укладених інвестиційних угод.

Мер Тернополя Сергій Надал на своїй сторінці facebook повідомив, що спецпризначенці Нацполіції перед початком робочого дня увірвалися у приміщення міської ради Тернополя, деяких управлінь та комунальних підприємств міста, проводять обшук та вилучення документі.  Він розцінює «штурм» міськради як політичне замовлення та переслідування представників ВО «Свобода» за принципову позицію щодо окупованих територій Донбасу.

Зранку 17 березня спецпризначенці Нацполіції перед початком робочого дня увірвалися у приміщення міської ради Тернополя, деяких управлінь та комунальних підприємств міста, проводять обшук та вилучення документів.

Дозвіл на обшук видав сумнозвісний Печерський суд Києві, а самі обшуки відбувалися без присутності керівників структурних підрозділів міської ради, що є порушенням законодавства України.

Правоохоронцям передані всі затребувані документи, оскільки всі угоди та вся документація укладені відповідно до законодавства. Проте сам факт «штурму» міської ради Тернополя не лише завдає сильного репутаційного удару по усьому місту, але й показує, що методи роботи правоохоронців, які діяли за часів Януковича, досі використовуються.

Також «штурм» міськради розцінюється як політичне замовлення та переслідування представників ВО «Свобода» за принципову позицію щодо окупованих територій Донбасу. Адже перед тим правоохоронці завели кримінальну справу на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцинківа (члена ВО «Свобода»).

 

Поширити:

Post Author: Diana