Очільник Тернопільщини оглянув матеріально-технічну базу КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР

Днями голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко відвідав некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради та поспілкувався з керівником установи Джусом Михайлом Ярославовичем.

Очільнику Тернопільщини продемонстрували 14 автомобілів швидкої допомоги, які нещодавно закупила установа. Наразі обласна рада виділила кошти на придбання ще 10-ти автомобілів, які будуть обладнані сучасними медичними приладами, у тому числі – апаратами штучної вентиляції легень. Загалом на базі центру є 130 автомобілів.

Також Михайло Головко побував у приміщенні, в якому заплановане будівництво навчально-тренувального центру. Для забезпечення повноцінного навчання у центрі на 2,5 млн грн закупили манекенів.

«Щоб провести реконструкцію приміщення навчально-тренувального центру, необхідно 69 млн грн. Уже є розроблена проектно-кошторисна документація. Ми розглядаємо можливості виділення коштів з обласного бюджету», – зазначив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana