Очільник Тернопільщини подякував співорганізаторам Родинного свята у Тернополі

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко висловив слова вдячності співорганізаторам Родинного свята, яке відбулося у неділю, 11 липня, у Тернополі.

Очільник Тернопільщини наголосив, що за кожною великою справою стоїть клопітка праця тих, хто повірив в ідею та доклав максимум зусиль задля спільного результату.

 

«Ми з дружиною Мар’яною хочемо висловити слова вдячності усім, хто долучився до організації Родинного свята, яке відбулося на Співочому полі у Тернополі! Дякуємо Всеблаженнійшим Владикам усіх християнських церков, які підтримали ініціативу щодо проголошення 2021 року в Тернопільській області Роком родини! Окремі слова подяки Архиєпископу Тернопільському і Кременецькому ПЦУ Нестору, Єпископу-помічнику Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ владиці Теодору, директору РО ЄХБ «Євангельська Церква Ісуса Христа» Ігорю Білорусу, Єпископу Божої Церкви Християн Віри Євангельської в Тернопільській області Василю Дідушину за молитовне благословлення свята», — зазначив Михайло Головко..

Також Михайло Йосифович висловив слова вдячності Відділу у справах сім’ї та родини Тернопільської Єпархії ПЦУ та особисто Оксані Зубілевич, спільноті «Подружні зустрічі» та особисто координаторам Ігорю та Софії Гусак, Комісії у справах родини і мирян Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ та особисто о. Мирону Сачику, Синкелу у справах мирян Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ прот. Андрію Говері, Всеукраїнському союзу церков Євангельських християн-баптистів.

Чудовими виступами усіх присутніх під час заходу вразили хористи клубу села Шляхтинці, вокальний квартет «АКОРД», танцювальний колектив «18+». Ведучі вечора — Зоряна Вовк та Юрій Дзюла.

Поширити:

Post Author: Diana