ліки

Очільник Тернопільщини привітав медиків області

Напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають у третю неділю червня, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко відзначив кращих медиків Тернопільщини та від імені всього депутатського корпусу облради висловив слова найщирішої вдячності й поваги лікарям нашого краю, які присвятили своє життя служінню людям.

«Лікарів називають «Ангелами в білих халатах», ними захоплюються, їм щиро дякують. Бути медиком — це завжди велика відповідальність. У період війни праця лікарів по-особливому відповідальна та небезпечна, — наголосив Михайло Йосифович. — В умовах повномасштабного вторгнення ворога, українські медики надзвичайно фахово виконують свій професійний обов’язок і рятують життя Захисників, які борються за нашу державу».

Михайло Головко відзначив, депутати обласної ради завжди одноголосно підтримують ініціативи, що стосуються покращення якості надання медичних послуг. «Можу запевнити, ми й надалі робитимемо все можливе, щоб наші комунальні заклади охорони здоров’я отримували найсучасніше обладнання та надавали найякісніші послуги жителям Тернопільщини, — сказав він. — Величезна шана Вам, безмежна вдячність і низький уклін, медичні працівники України! Сил і терпіння у Вашій нелегкій роботі. Нехай завжди Вас оберігає Господь і спільно з усіма нами веде до Перемоги України!».

Поширити:

Post Author: Diana