облрада

Очільник Тернопільщини відвідав заклади освіти у Чорткові

Попри підготовку до навчального процесу у Чортківському медичному фаховому коледжі, так і в Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені О. Барвінського, ведеться активна робота в напрямку підтримки переселенців, їх розселення, забезпечення всім необхідним для повноцінного життя.
«Хотів би відзначити високий рівень підготовки наших комунальних закладів, якісне облаштування бомбосховищ. Зазначу, що вони готові приймати студентів у разі повітряної тривоги та забезпечувати  безперебійний навчальний процес без загроз життю і здоров’ю його учасників», — сказав Михайло Головко.
Також голова обласної ради оглянув гуртожитки, де сьогодні проживають переселенці.
Тернопільська обласна рада загалом прийняла більше 4-х тисяч осіб, які отримують усю необхідну допомогу — їжу, одяг, предмети гігієни, медикаменти.
Михайло Головко висловив вдячність керівництву і працівникам згаданих комунальних закладів за їхню активну, невтомну роботу і підтримку переселенців, які сьогодні постраждали від російської агресії.  «Вірю, що спільними зусиллями ми станемо сильнішими на шляху до Перемоги!» — сказав очільник нашої області.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *