Очільник Тернопільщини з робочим візитом перебуває у США

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у складі делегації українських політиків і дипломатів перебуває у Сполучених Штатах Америки. У рамках візиту очільника Тернопільщини передбачено участь в ряді форумів та зустрічі з представниками політичного істеблішменту США.

У перший день візиту Михайло Головко взяв участь у засіданні круглого столу, організованого Фондом «Спадщина» (The Heritage Foundation).

«Фонд «Спадщина» — стратегічний дослідницький інститут США, який займається широким спектром питань громадської політики у столиці США — Вашингтоні. Фахівці Фонду розробили моделі пенсійної системи, американської економіки, родин, — розповів очільник Тернопільщини. — Ідея інституту — побудувати статистичну модель суспільства та забезпечити доступ до неї широких кіл громадськості».

До слова, Фонд проводить ряд аналітичних досліджень, з найвідоміших — щорічний «Індекс економічної свободи», «Політичні експерти 2000», а також готує аналітичні рекомендаційні матеріали для кандидатів у президенти США («Мандат на лідерство»).

Михайло Йосифович відзначає, що візит у США — це хороша нагода для популяризації нашої області та її інвестиційних переваг.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *