міськрада

Очільник Тернополя привітав та нагородив тернополянок з нагоди Дня матері

З Днем матері, що традиційно відзначається в Україні у другу неділю травня, тернопільських жінок привітав та нагородив міський голова Сергій Надал.

З нагоди свята більше 60-ти тернополянок, серед яких: матері і дружини полеглих воїнів АТО/ООС, матері багатодітних сімей, прийомні матері, жінки-опікуни, матері успішних тернопільських спортсменів та учнів, отримали подяки і подарунки від міського голови.

«Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. Ви даєте нам мудрі настанови, вселяєте впевненість, розділяєте успіхи досягнень, витираєте наші сльози в часи печалі та розчарувань. Саме Ви творите зі своїх дітей успішних людей. Майбутнє України. Тому я щиро вітаю Вас усіх з прийдешнім Днем Матері, – наголосив Сергій Надал. – Дякую Вам за любов, розуміння і терпіння. Дякую Вам за те, що виховуєте синів і дочок патріотами рідного краю. Ви виховали Героїв, які на віки вписали свої прізвища в історію України. Врятували країну від московських орд. Дали право українцям бути господарями у своїй державі. Спасибі Вам за безцінний дар життя. Дякую людям, які добровільно взяли дітей на виховання. Бо для справжньої матері чужих дітей не бува. Велика шана і повага Вам і Вашим дітям!».

Міський голова побажав усім українським матерям здоров’я, добробуту, злагоди у сім’ях, щоб Матір Божа оберігала та обдаровувала своїми ласками усі родини і всю Україну.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *