освіта

Очільник Тернополя привітав учнів тернопільської школи № 10 зі святом першого дзвоника

Традиційно у перший день осені в Україні розпочинається новий навчальний рік та відзначається День знань. Цього дня міський голова Тернополя Сергій Надал завітав на урочисту подію першого дзвоника у школу №10 та привітав учнів і вчителів закладу з нагоди свята.

«Перше вересня – це завжди особливий день, який наповнений веселим галасом, усмішками батьків та дітей. Це найщасливіший день для першокласників, адже сьогодні вони роблять дуже дорослий, відповідальний крок і попереду їх чекають знання, нові друзі й цікаве життя. Тому, шановні першокласники, бажаю легкого, успішного навчання і нехай все у вас вдається, – звернувся до присутніх Сергій Надал. – Особливим це свято є і для одинадцятикласників, успіх яких залежатиме від наполегливості та старань. Тому, як казав відомий українець Богдан Гаврилишин, «буйно мрійте», але разом з тим вчіться і працюйте, щоб ці мрії здійснювались».

На завершення міський голова побажав всім учасникам освітнього процесу успішного, вдалого та цікавого навчального року, міцного здоров’я, Божих ласк та здійснення мрій.

До слова, напередодні нового навчального року на території школи №10 були проведені роботи з благоустрою, реалізовано проєкт Шкільного громадського бюджету «Шкільний центр інтелектуальних та розвиваючих ігор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10», а також відремонтовано приміщення їдальні.

Поширити:

Post Author: Diana