міськрада

Очільник Тернополя відзначив представників української діаспори в Канаді

Вчора, 3 жовтня, у приміщенні Тернопільської міської ради відбулося нагородження активних представників української діаспори в Канаді та волонтерів. Зокрема, за активну громадську позицію, високу патріотичну свідомість, допомогу військовим шпиталям та медичним частинам підрозділів Збройних Сил України, очільник Тернополя Сергій Надал нагородив цінними подарунками українського вченого-медика, Доктора медичних наук Богдана Бойчука та лікаря-волонтера  Надію Архіпову.

«Українська діаспора була і залишається найбільшим лобістом національних інтересів у світі, окрім того, діаспоряни активно допомагають у війні проти російського ворога. І сьогодні я висловлюю щиру подяку Богдану Бойчуку та Надії Архіповій за любов до України і самовіддану волонтерську  діяльність, яка спрямована на захист українського народу», – зазначив Сергій Надал.

Довідково:

Богдан Бойчук та Надія Архіпова, які є колишніми працівниками Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського, а сьогодні живуть і працюють в Канаді, активно відгукнулися на події, які в останні декілька років відбуваються на Сході України. Вони упродовж цього часу допомагають нашим бійцям, зокрема докладають максимум зусиль для того, аби забезпечити необхідним обладнанням та лікарськими засобами українські військові госпіталі. Завдяки цій допомозі лікарям на передовій вдалося врятувати не одне життя.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *