Очільника Тернополя нагороджено Орденом Святого Великомученика Юрія Переможця

Вчора, 20 травня, предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив дзвони новозбудованого Кафедрального Собору Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени у Тернополі. На цій знаковій для міста події Блаженніший нагородив міського голову Тернополя Сергія Надала Орденом Святого Великомученика Юрія Переможця «За віддане служіння Богові і Україні та жертовність у захисті добра і правди».

«Дякую за таку високу відзнаку. Ця відзнака належить усім, хто долучається до будівництва храму. Щодня ми вкладаємо частинку себе у розвиток та процвітання нашого міста. І нам приємно, що духовних місць у нашому місті, де люди можуть прийти у молитві, стає все більше. Щиро вдячний Блаженнішому Митрополиту за його вклад у розвиток української церкви та української державності», – очільник Тернополя Сергій Надал.

Також Митрополит Епіфаній висловив слова подяки Сергію Надалу за відданість своїй справі та побажав натхнення, міцного здоров’я  і сил надалі достойно опікуватися  містом, яке постійно змінюється.

Нагадаємо, Блаженніший Епіфаній прибув на Тернопільщину вчора, 20 травня та пробуде тут впродовж трьох днів. Програму візиту предстоятеля ПЦУ можна переглянути тут.

Поширити:

Post Author: Diana