Одна футбольна команда з Тернопільщини зіграла в нічию, дві інші – зазнали поразки

Три команди з Тернопільщини матчами 14-го туру завершили виступи в першій частині аматорського чемпіонату України.

Лише одна з трьох команд – великогаївський «Агрон» –  зуміла здобути очки, зігравши внічию на Івано-Франківщині з «Карпатами» з Галича (0:0), тим самим наші земляки продовжили свою безпрограшну серію до шести матчів.

Чортківський «Кристал» пропустивши у середині першого тайму гол від ОДЕКа з Оржіва (Рівненська область), так і не зумів відігратися до завершення матчу – поразка 0:1.

А ФК «Тернопіль-ДЮСШ» на домашньому стадіоні пропустивши двічі (по одному разу в кожному з таймів) від екс-нападника теребовлянської «Ниви» Василя Штандера, поступився ФК «Малинськ» (Рівненська область) – 0:2.