міськрада

Одній із військових частин Тернопільської громади передано запчастини і комплектуючі

Станом на 161-й день повномасштабної війни росії проти України, Тернопіль продовжує забезпечувати необхідною автомобільною технікою, військовим спорядженням та екіпіровкою наших захисників, які мужньо боронять українські кордони і дають гідну відсіч російським окупантам.

Нещодавно Тернопільська міська рада отримала запит від командування однієї з військових частин Тернопільщини щодо тих запчастин і комплектуючих до військової техніки, в яких є потреба у наших захисників.  І наразі всі необхідні товарно-матеріальні цінності, серед яких шини, сальники, карбюратори тощо, уже придбані, і їх офіційно передадуть з балансу Тернопільської міської ради на баланс військової частини.

Нагадаємо, у Тернополі діє «Програма обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2022 рік», фінансування якої відбувається за кошти місцевого бюджету.  Так, від початку року на фінансову підтримку військових формувань за даною програмою спрямовано понад 8,5 млн грн.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *