анонс

Один з нічних клубів Тернополя ігнорує рішення влади

Нещодавно на сесії Тернопільської обласної ради депутати вирішили встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.

Проте, схоже, що не всі у Тернополі готові відмовитися від прослуховування російськомовних виконавців та відкрито ігнорують рішення влади. Одним із таких любителів пісень «ворожою» мовою є керівництво нічного клубу «PULSE», у якому 14 листопада запланований виступ співака Київстонера.

Іван Колихалов, таке справжня ім’я Київстонера, колишній учасник російськомовного гурту “Гриби”. Відомо, що гурт неодноразово давав концерти у Російській Федерації. Пізніше Київстонер пішов із гурту, почавши сольну кар‘єру.

Активісти «Правого сектору»  відзначають, що зараз Іван Колихалов продовжує співпрацювати з російськими виконавцями, наприклад Бастою, та виступати в Росії.

Всі пісні Київстонера написані та виконуються російською мовою. Оскільки на Тернопільщині діє заборона на публічне використання російськомовного культурного продукту,  «Правий сектор» закликає бойкотувати концерт артиста, а  відповідні органи зреагувати на факт даного порушення.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *