світло електроенергія

Оприлюднили новий графік відключення світла на Тернопільщині до 9 червня

У ВАТ «Тернопільобленерго» оприлюднили новий графік погодинного відключення електричної енергії на Тернопільщині з 3 по 9 червня цього року. 

За повідомленням НЕК «Укренерго» цього тижня ситуація в енергосистемі України буде складнішою, ніж в останні дні травня. Така ситуація спричинена трьома факторами. Це – виведення у плановий ремонт двох блоків атомних електростанцій, наслідки обстрілів об’єктів енергетики 31 травня і 1 червня, а також прогнозоване зростання споживання електроенергії через підвищення температури та використання кондиціонерів. Як зазначають в НЕК «Укренерго», протягом тижня в енергосистемі країни буде зберігатися дефіцит потужності, він не може фізично бути перекритий імпортом електроенергії з Європи. Тому очікується, що по всій країні будуть застосовуватись графіки вимкнень – пояснили енергетики.

У разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів застосовувати не будуть.

Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці. Перевірити приналежність вашого населеного пункту до певної групи можна заватаживши ДОДАТОК.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета