економіка

Орендуючи житло мешканець Тернопільщини втратив гроші

Житель Тернопільського району оплатив 3500 гривень за проживання на одному із гірськолижних курортів Карпат, однак як виявилося згодом, потрапив в шахрайську пастку.

За словами 25-річного потерпілого, в Інтернеті він знайшов оголошення про оренду квартири. Чоловік зателефонував до орендаря та узгодив суму. Його попросили здійснити попередню оплату, пояснюючи це тим, що вже є дуже багато клієнтів на дане помешкання. Потерпілий за лічені хвилини перевів кошти, а вже наступного дня, зрозумів, що його ошукали, адже мобільний орендаря був вимкнений.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.

Правоохоронці розповідають, що аби не потрапити на гачок, необхідно знати кілька простих фактів про оренду квартир подобово. Перш за все реальні власники квартир ніколи не обмежують свою рекламу одним інтернет-ресурсом. Якщо вам сподобалась пропозиція на сайті-оголошень, під час телефонної розмови запитайте, де ще можна знайти ці апартаменти. Нерідко в людини, яка займається здачею житла в оренду, є особистий сайт. В такому разі, можете бути спокійним за свою безпеку.

Щоб перевірити реальність пропозиції самотужки, достатньо лише ввести номер власника або адресу квартири в пошуковій системі. Ви отримаєте список сайтів, де розміщувались квартири цієї людини.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *