солдат

Озброєння українських миротворців у Конго перевірила комісія ООН

Комісія штабу Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго, на чолі з головним інспектором Даніелем Асамоху, провела комплексну перевірку, озброєння і техніки, що знаходиться на утриманні 18 окремого вертолітного загону. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Під час заходу, командир загону полковник Сергій Ващенко ознайомив представників штабу зі структурою підрозділу та особливостями виконання завдань за призначенням.

Своєю чергою, офіцери з перевірки та контролю оперативної готовності національних контингентів вивчили стан справ щодо утримання об’єктів інфраструктури базового табору, служби тилу та озброєння, а також оглянули системи очищення води, електростанції та наявність резервного електроживлення.

Інспектори штабу Місії ООН також пересвідчилися у справності наявної автомобільної техніки, світлотехнічного обладнання та звукової сигналізації.

До слова, саме у 18 окремому вертольотному загоні помічником командира по зв’язках зі ЗМІ працює наш земляк пресофіцер Тернопільської 44 окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа. Він разом із 250 миротворцями зі всієї України несе службу в демократичній Республіці Конго у складі української національної Місії ООН.

Фото старший лейтенант Юрій Кульпа

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *