П’ять цікавих фільмів, знятих на реальних історіях

Сьогодні представляємо вам підбірку із фільмів, в основу сюжету яких покладена реальна історія та факти, які трапилися в житті героїв. Це п’ять стрічок, серед яких біографії Елтона Джона, Марка Цукерберга, історія катастрофи, жаху та викрадення дівчинки.

«Некерований», 2010

Фільм заснований на реальній події, яка трапилася у штаті Пенсильванія в травні 2001 року. Коли товарний потяг у вагонах якого знаходилися хімікати, понад дві години їхав без контролю та керування, поки його не зупинили інженери-шляховики. Це фільм про машиніста Френка Барнеса та помічника Вілла Колсона. Зранку, вони заступили на зміну та на локомотиві поїхали у Мельбурн, аби причепити невеликий потяг та протягнути його на північ. Поки вони працювали, на іншій стороні станції машиніст локомотива, вистрибує аби переключити стрілку. Але не встигає потрапити назад, а рукоятка контролера самостійно перемикається на максимальну тягу. Після чого локомотив «777» їде без контролю. Аби зупинити поїзд, Френк та Вілл наражають себе на небезпеку та прямують йому на зустріч.

«Вовча яма», 2005

Горрор заявлений, як фільм, який оснований на реальних подіях. Дія фільму відбувається в Австралії. Група друзів подорожують автомобілем, щоб відвідати кратер від падіння метеориту, де ніби зафіксували паранормальні явища. Та весела поїздка обертається для них пасткою, і зараз головне для них – вижити. Зробити це не просто, бо на декілька кілометрів нікого немає і ніхто не знає, що друзі втрапили в халепу.

«Соціальна мережа», 2010

Фільм розповідає про розвиток та створення мережі Facebook. Відкривається історія життя студента Марка Цукерберга, його мислення та здібності в сфері технологій. Окрім Марка, головними героями фільму стали його бізнес-партнер Едуардо Саверін та брати близнюки Уінклвосс, які підтримали його у створенні мережі.

«3096 днів», 2013

Дія фільму заснована на реальній історії дівчини, яка провела в полоні 3096 днів. Історія Наташі Капмуш розпочалася в 1998 році, коли десятирічну дівчинку викрав невідомий. До викрадення він готувався довго, навіть спорудив спеціальну кімнату, де подальші роки жила дівчина. На початку, він прикував її та не дозволяв виходити. Коли та стала старшою, мала можливість вийти на вулицю, але лише у його супроводі. Історія, яка залишалася на сторінках книг та перенеслася на кіноплівку.

«Рокетмен», 2019

Біографічний фільм про життя та становлення відомого виконавця Елтона Джона. У фільмі багато фактів із життя артиста, показані його залежності та характер. Також розглядається його дитинство, юність та вже доросле становлення, як артиста. У фільмі відкривається повна картина життя співака із різних сторін та згадуються як злети, так падіння.

Фото з відкритих джерел 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *