Переможців змагань «Кубок Шухевича» нагородив міський голова Тернополя

Вчора,  на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича, відбулось нагородження переможців XI спортивно-патріотичних змагань «Кубок Шухевича». Впродовж 10 днів учасники змагались у Тернополі.

«Традиційно кожного року на початку березня ми проводимо молодіжні спортивно- патріотичні змагання з метою вшанування пам’яті видатного провідника УПА Романа Шухевича. Символічним є те, що цьогорічне нагородження проводиться на одній із найбільших спортивних локацій міста, на центральному стадіоні, якому нещодавно було присвоєно ім’я Р. Шухевича, – повідомляє міський голова Сергій Надал. –  Сам Роман Шухевич був не лише відомим командиром УПА, героєм, прикладом військового керівника, а також мав багато інших чеснот – був чудовим музикантом, прекрасним спортсменом, здобував нагороди на українських олімпіадах. Роман Шехевич є зразком для сучасної молоді. І учасники змагань показують добрий приклад шанування його пам’яті та, водночас, є прикладом для своїх ровесників. Я пишаюся патріотичною тернопільською молоддю».

Серед дев’яти команд-учасниць з числа громадських молодіжних організацій, студентського самоврядування і учнівського парламенту переможцем та володарем Кубку Генерала УПА Романа Шухевича стала команда «TNPU Company».

Нагородили призерів і учасників змагань міський голова Тернополя Сергій Надал та Молодіжний міський голова Назар Гапій.

Міський голова висловив подяку також усім організаторам змагань, волонтерам та патріотичній молоді Тернополя, котрі шанують видатних діячів українського національно-визвольного руху.

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *