Під час Великодня тернопільські правоохоронці нестимуть посилену службу

До охорони громадського правопорядку під час великодніх богослужінь будуть залучені поліцейські, члени добровольчих формувань та військовослужбовці. Патрулі будуть максимально наближені до храмів, у яких відбуватимуться відправи.

За даними управління превентивної діяльності ГУНП в області, 23 та 24 квітня до чергування буде залучено  700 осіб, половина з них – поліцейські, ще триста членів добровольчих формувань та 70 військовослужбовців ЗСУ. В резерві перебуватимуть понад 20 співробітників підрозділів особливого призначення.

Освячення великодніх страв відбуватимуться відповідно до обмежень, встановлених воєнним станом в Україні та комендантською годиною, яка триватиме з 23 до 05 години.

Окрім цього, в посиленому режимі працюватимуть оператори служби 102, поліцейські нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть населені пункти, охоронятимуть об’єкти критичної інфраструктури, а також виконуватимуть звичну оперативно-розшукову роботу.

Правоохоронці закликають жителів області дотримуватися комендантської години, заходів особистої безпеки та не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога!».

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *