Підрозділи міграційної служби Тернопільщини змінять графік облуговування громадян

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) міграційною службою України на час карантину змінено графік надання адміністративних послуг громадянам у територіальних підрозділах. Попередні тижні підрозділи міграційної служби надавали послуги громадянам лише в один визначений день тижня. З 12 травня, у зв’язку з підготовкою до зняття перших обмежувальних заходів, збільшиться кількість днів для обслуговування громадян.

На Тернопільщині підрозділи працюватимуть за наступним графіком

Вівторок та четвер: Збаразький, Зборівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Теребовлянський, Шумський;

Вівторок та п’ятниця: Борщівський, Гусятинський, Чортківський, Тернопільський РС;

Середа та п’ятниця: Бережанський, Бучацький, Заліщицький, Козівський, Монастириський;

Вівторок, Четвер, Субота: Тернопільський МВ.

Обслуговування громадян й надалі здійснюється лише у виключних випадках.

  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
  • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
  • оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном;
  • посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Видача раніше виготовлених документів, довідок та витягів здійснюватиметься у звичайному режимі, але з врахуванням встановленого графіку роботи на період карантину. Однак, міграційники все ж закликають утриматись від відвідування підрозділів, якщо на це немає крайньої потреби, і запевняють, що документи, які оформлені раніше, будуть  зберігатися впродовж року.

Обслуговування суб’єктів звернення за іншими напрямами, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, не здійснюється (особи, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг, зможуть скористатися оплаченою квитанцією пізніше – після скасування карантину).

Поширити:

Post Author: Diana