“Підвищення тарифів для населення – це чергове знущання влади над українцями”, – Володимир Бобко

Сьогодні, 15 січня, відбулася позачергова сесія Тернопільської районної ради. Під час засідання депутати розглянули та обговорили питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко наголошує, що підвищення тарифів для населення – це чергове знущання влади над українцями.

«Мало того, що людям не дозволяють працювати, постійно впроваджуючи заборони та локдауни, то тепер ще й встановлюють необґрунтовані ціни на комуналку. Україна може повністю себе забезпечити газом власного видобутку. Але чомусь ціни на газ постійно зростають. Мало того, українців змушують тепер платити і за його транспортування…

Органи державної влади навіть не думають про пошук реальних механізмів підтримки громадян, а навпаки створюють умови, які кидають людей за межу виживання. Ситуація, яка склалася, провокує соціальні вибухи та масові протести по всій державі», – зазначив він.

В результаті депутатами було прийнято звернення до керівництва держави щодо неприпустимості підвищення тарифів на комунальні послуги для населення.

«У цей важкий та економічно нестабільний час людям треба допомагати, а не заганяти у безвихідь! Ми обирали владу не для того, щоб вона влаштовувала геноцид над нами!», – додав Володимир Бобко.

 

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *