По 7 годин без світла: опубліковано новий графік відключень

Окупанти протягом останніх кількох тижнів зруйнували 80% українських теплоелектроцентралів. Йдеться про понад шість гігаваттів потужностей української енергосистеми. Цією інформацією поділився прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю естонському телеканалу ERR.

“На жаль, росія продовжує енергетичний терор – тільки за останні тижні росіяни знищили понад шість гігават потужностей нашої енергомережі. Це і гідроенергетика, і вугільна енергетика. Вони продовжують бити ракетами по наших енергетичних об’єктах, знищують трансформатори, генератори. На жаль, за останні тижні рф знищила 80% ТЕЦ”, – сказав Шмигаль.

 

 

Український прем’єр заявив, що державі дуже стали б у нагоді у відновленні постраждалих блоків електростанцій запчастини від старого обладнання радянського типу, яке має Естонія.

“Ми працюємо і з іншими партнерами, створюємо децентралізовану систему постачання енергії населенню – сьогодні у нас перебої з постачанням електроенергії і людям, і промисловості”, – розповів Шмигаль.

Він додав, що росія продовжує знищувати громадянську інфраструктуру, б’є по житлових будинках, вбиває дітей та цивільних.

У Харкові та області з 6 по 10 квітня запроваджують графік погодинних відключень світла. Згідно з розкладом, світло вимикатимуть на сім годин у шість черг.

Поширити:
Джерело: expert.in.ua