«Політика “Слуг народу” веде до руйнування країни», – Михайло Головко

В Україні спостерігається унікальна ситуація, якої ще ніколи не було – це монополія влади в одних руках. Проте незважаючи на це «Слуги народу» не роблять нічого для того, щоб покращити життя українців.

На цьому наголосив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

«Президент Зеленський має більшість у парламенті та свій уряд, який вже встиг двічі поміняти. Тому виправдовуватися, що щось їм заважає вже не вийде. Але в час коли в Україні чимало важливих питань, які потребують нагального вирішення, Верховна Рада розглядає закони написані для олігархів. Як до прикладу, гральний закон. Цей закон не потрібен звичайним українцям, він написаний для купки олігархів, які й отримуватимуть від нього чималу вигоду, а до бюджету країни гроші практично не потраплятимуть. Свого часу, ВО «Свобода» пропонувала повернути контроль держави над лотереями. Тоді б до державного бюджету йшло не менше 20-50 мільярдів гривень. От такий закон треба було ухвалити, а не ту маячню, яка пропонують зараз», – каже політик.

Екс-нардеп наголошує що політика «Слуг народу» веде до руйнування країни.

«Ми бачимо, що парламент витрачає багато часу на непотрібні закони та обговорення. Українців залякали штрафами, а самі тишком-нишком продають українську землю, віддали контроль над банківською системою та судами, хочуть внести зміни в Конституцію. Це називається антидержавницька позиція та політика, яка веде до руйнування нашої країни», – зазначив Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *