Помічник нардепа з Тернопільщини очолив Держпраці

В Управлінні Держпраці в Тернопільській області новий керівник. На посаду начальника призначено тернопільського підприємця Віталія Мариновського.

Відомий тернопільський бізнесмен є помічником нардепа Івана Калаура, а в 2015 році балотувався в Тернопільську міську раду від «Європейської солідарності».

Нагадаємо, Управління Держпраці реалізовує державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб; здійснює комплексне управління охороною праці та промисловою безпекою на обласному рівні; здійснює державне регулювання і контролю у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки; організовує та здійснює державний нагляд (контроль) у сфері функціонування ринку природного газу в частині підтримання належного технічного стану систем, вузлів і приладів обліку природного газу на об’єктах його видобутку та забезпечення безпечної і надійної експлуатації об’єктів Єдиної газотранспортної системи та інше.

Зважаючи на вище перелічене та на те, що пан Мариновський і сам підприємець, виникає питання, чи не виникне конфлікту інтересів у його діяльності?

Поширити:

Post Author: Diana