Понад 38 тисяч внутрішньо переміщених осіб прийняла Тернопільська громада з початку війни

Сьогодні, 3 червня, минає 100 днів як в Україні триває повномасштабна війна. Українці рятуючись змушені були покинути свій дім та знайти прихисток в інших регіонах нашої  країни. Станом на сьогодні Тернопільська громада прийняла 38 452 особи, з  яких 26 700  осіб залишилися у місті на довший період.

Оскільки у Тернополі проїзд у громадському транспорті безготівковий відповідно, внутрішньо переміщені особи отримали персоніфіковані проїзні квитки «Соціальна карта тернополянина. Загальна їх кількість складає 4518, з них 1660 – у категорії «Пільгова».

Щодо навчання, то в освітні заклади міста зараховано близько 1000 дітей із числа переселенців.

Тимчасовий прихисток нашим співгромадянам було надано як у комунальних закладах міста, так і небайдужі тернополяни прийняли їх у свої домівки. Зокрема, у школах Тернополя  від початку війни було поселено 6745 людей. Розгорнуто 2970 ліжкомісць у 12 школах та шести закладах професійно-технічної освіти.  Наразі більше 1600 осіб ще проживають в освітніх закладах.

Педагогічні колективи  теж не залишилися осторонь і створили волонтерський освітянський штаб, для допомоги постраждалим від війни. Вони самостійно організували харчування для людей, готуючи сніданки, обіди і вечері.

Також, Тернопільської міською радою виділено кошти у сумі 2 250 000 грн. на закупівлю продуктів харчування для потреб переселенців.

Поширити:

Post Author: Diana