анонс

Популярний український гурт презентував у Тернополі свій новий альбом

В останній день зими, 29 лютого, у Тернополі в рамках туру «Таємний код: Рубікон» відбувся концерт популярного українського гурту Бумбокс.

У 2019 році Бумбокс презентував новий альбом «Таємний код: Рубікон», до якого увійшло 14 пісень. Сім композицій у перший частині альбому вийшли 12 вересня, а 13 грудня були опубліковані ще сім пісень у другій частині альбому «Рубікон».

На початку лютого розпочався тур, з яким гурт планує відвідати 11 міст.

«Мені хотілось записати ліричну платівку. Мікс із брістольського звуку, ритму блюзу з українськими мотивами. На мою думку мені це вдалося. Деякі записи тішать більше деякі менше, по звуку. Але загалом платівка вийшла «бумбоксівська». Вона чудово підійде для тих хто любить страждати», – розповідає фронтмен гурту Андрій Хливнюк.

 

В нову платівку увійшли не лише пісні, які написав Андрій. Одна із композицій на вірші української поетеси Лесі Українки «Плющ».

«Я читав цей вірші і почув мелодію. Буває, що ти читаєш чужу поезію і чуєш музику, таке собі радіо в голові грає», – каже музикант.

Послухавши пісні Бумбоксу дехто з фанатів асоціюють фронтмена з ліричним героєм. Проте Анрій Хливнюк стверджує, що автор та ліричний герой це зовсім різні персонажі.

Концерт гурту Бумбокс зібрав повний зал. Фанати підспівували та танцювали під композиції улюблених музикантів. Окрім пісень з нового альбому гурт подарував тернополянам і композиції, які виконують вже не один рік.

Поширити:

Post Author: Diana