Поради тернополянам, як врятуватися від похмілля

Святкування Нового року для більшості не обходиться без алкоголю. Часто, не розрахувавши кількість випитого під час веселого гуляння, на ранок наступного дня приходить похмілля. Саме тому ми підготували кілька порад, як позбутися головного болю та повернути хороше самопочуття.

У першу чергу потрібно вивести з організму всі токсини. Тут точно допоможе промивання шлунка, або клізма. Але якщо вам не хочеться цього робити, то на допомогу прийдуть абсорбенти. Звичайно, найпростіший – це активоване вугілля.

Крім цього, щоб позбавитися від похмілля, потрібно відновити водний баланс в організмі. Для цього потрібно пити багато рідини. Підійде мінеральна вода, цитрусові соки, зелений чай з лимоном, компоти, розсоли огірків або помідорів. Так само потрібно нормалізувати стан нервової системи. І в цьому кращим помічником буде гліцерин. Таблетки слід розсмоктувати по 1 штуці кілька разів на день. Також в такому випадку підійдуть молочні продукти і натуральний квас.

Також варто пам’ятати, що після надмірного вживання алкоголю організм потребує не тільки води, але й вітамінів та мінералів. Тому потрібно з’їсти щось корисне. Тут прекрасно підійдуть бульйон, риба, овочі або фрукти. Потрібно наситити організм киснем і підвищити життєвий тонус. Найкращий засіб – це фізичні навантаження. Вони повинні бути посильними і не викликати перевтоми. Можна зробити дихальну гімнастику. Також, щоб позбавитися від похмілля можна прийняти контрастний душ. Це не тільки підбадьорить вас, але і чудесним чином відновить сили.

Проте, незважаючи ні на що, намагайтеся не виконувати важкої роботи. Краще всього вам допоможе денний сон. Після цього самопочуття буде значно кращим.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *