Порушників законодавства працівники міграційної поліції Тернопільщини викриватимуть спільно з патрульними

Нещодавно відбулася спільна нарада працівників міграційної поліції та патрульних Тернопільщини. На ній обговорили питання співпраці, взаємодії, контроль та викриття іноземців, які порушують правила перебування в Україні. Учасники зустрічі намітили й алгоритм дій під час виявлення кримінальних та адміністративних правопорушень, вчинених іноземцями.

“Як показує практика, багато іноземців, керуючи транспортними засобами, порушують правила дорожнього руху або причетні до інших правопорушень, й потрапляють у поле зору патрульних. При перевірці документів з’ясовується, що значна частина порушників мають недійсні документи щодо перебування в Україні”, – зазначає начальник міграційної поліції Тернопільщини Олександр Буняк.

607 адмінпротоколів за 5 місяців поліцейські області склали на іноземців, які порушили терміни перебування в нашій державі. Виявили та викрили 80% порушників саме патрульні поліцейські. Вони одні з перших прибувають на місце події.

Стосовно усіх порушників вжиті заходи щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності. Також винесені судами рішення про їх примусове видворення з території України.

Поширити:

Post Author: Diana