«Право вибору – це не “по приколу”», – Володимир Бобко

Вже цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори до місцевих рад усіх рівнів. Жителі Тернопільщини теж обиратимуть тих, хто представлятиме їх у міській, обласній, районній раді та ОТГ.

Одним із тих, хто завжди захищав інтереси людей та боровся за справедливість є Володимир Бобко – депутат Тернопільської обласної ради 5 та 6 скликань, заступник директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею з питань розвитку та комунікації.

Саме Володимиру Бобку належить ідея освітлення пішохідних переходів, яку перейняли в інших містах. Це зробило життя людей не лише комфортнішим, але й безпечнішим, адже зменшило аварійність на дорогах на 10%.

«Дорога – це не лише асфальт, це ще й інфраструктура та безпека. Один із елементів безпеки є освітлення пішохідних переходів у нічний час. Саме тому й виникла ця ідея, яка принесла досить хороші результати», – зазначає облдеп.

Зараз Володимир Бобко активно займається популяризацією Тернополя та області загалом, а також активно працює над розвитком краєзнавчого музею. Активний політичний та громадський діяч.

«В нас вибори відбуваються кожних п’ять років, мені дуже шкода, що люди в музеї та заклади культури ходять рідше ніж на виборчі дільниці. А сюди потрібно ходити хоча б для того, щоб розуміти, що право вибору – це не “по приколу”, а за ним стоять справи багатьох людей, багато заліза, крові та поту», – наголошує Володимир Бобко.

На місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, Володимир Бобко номер 1 у списку до Тернопільської районної ради від мікрорайону “Аляска”.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *