Правоохоронці продовжують штрафувати жителів Тернопільщини за недотримання протиепідимічних вимог

На Тернопільщині з початку року робота поліцейських щодо запобігання, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із недотриманням карантинних обмежень не припиняється. В області надалі працює 46 рейдових груп, які контролюють виконання  карантинних правил громадянами та суб’єктами господарювання.

Поліцейські проводять бесіди з громадянами, роз’яснюють їм особливості чинного законодавства, рекомендують дотримуватися вимог карантинних обмежень.

Так, за перші 4 дні поточного року правоохоронці склали 138 постанов на відвідувачів торгових закладів, різних установ та пасажирів громадського транспорту, за відсутність у них засобів індивідуального захисту. Тепер порушники мать сплатити штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Продовжують перевіряти поліцейські на дотримання карантинних норм й суб’єктів господарювання.  Також за цей період правоохоронці склали 16 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». на заклади громадського харчування, продовольчі магазини та перевізників.

Поширити:

Post Author: Diana