Правоохоронці Тернопільщини наголошують про дотримання заходів безпеки під час свят

Поліція посилено забезпечуватиме публічний порядок під час усіх Великодніх свят. Патрулі будуть максимально наближені до храмів, у яких відбуватимуться відправи. Там, де проходитимуть почергові богослужіння, будуть посилені наряди. Про це у суботу, 23 квітня, під час брифінгу розповів начальник ГУНП в області Олександр Богомол.

Правоохоронці звертаються до священнослужителів проводити богослужіння з урахуванням комендантської години. Також перед проведенням відправ обстежити територію храмів на предмет виявлення підозрілих предметів. У випадку їх виявлення, слід повідомити найближчий наряд або зателефонувати на лінію 102.

У випадку повітряної тривоги навіть під час богослужінь всі прихожани повинні переходити в укриття. Усе це необхідно в цілях безпеки людей.

«Поліцейські готові забезпечити правопорядок на території області та мають достатньо сил та засобів для цього», – наголосив очільник поліції області.

Правоохоронці вкотре закликають жителів краю бути відповідальними, дотримуватися встановлених обмежень, зумовлених воєнним часом.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *