Правоохоронці Тернопільщини у новорічну ніч працюватимуть у посиленому режимі

Впродовж святкових та вихідних днів поліцейські працюватимуть у посиленому режимі. Їхнє основне завдання – забезпечити правопорядок у місцях святкувань та на вулицях населених пунктів, попередити правопорушення, запобігти травмуванню громадян через недотримання заходів безпеки при користуванні піротехнічними виробами.

За інформацією управління превентивної діяльності, у новорічну публічну безпеку та порядок на території краю забезпечуватимуть 166 поліцейських та 22 військовослужбовців Національної гвардії. Також буде збільшено кількість слідчо-оперативних та вибухотехнічних груп поліції.

Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах здійснюватимуть додаткові екіпажі  груп реагування патрульної поліції. У цілодобовому режимі працюватиме ситуаційний центр ГУНП, який забезпечуватиме моніторинг оперативної обстановки в області.

Поліцейські стежитимуть за використанням піротехнічних засобів у місцях масових святкувань.  Такі заходи спрямовані задля уникнення травмувань, особливо неповнолітніх. Тож батькам варто застерегти дітей від використання петард та феєрверків.

Нагадуємо, за рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради використання піротехнічних засобів в межах міста Тернополя заборонено.

Поширити:

Post Author: Diana