Президент звільнив Шефіра та декількох своїх радників

Окрім Шефіра, з посад також звільнені радники Михайло Радуцький, Сергій Трофімов та Олег Устенко, а також позаштатні уповноважені з питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова та з питань забезпечення прав захисників Альона Вербицька.

Президент Володимир Зеленський 30 березня звільнив свого першого помічника Сергія Шефіра. Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента. Шефір обіймав цю посаду з травня 2019 року.

Окрім нього, від виконання обов’язків радників також увільнені Михайло Радуцький, Сергій Трофімов та Олег Устенко.

Трофімов став радником Зеленського 4 листопада 2020 року, Радуцький почав працювати на цій посаді з 30 липня 2019-го, а Устенко — з 28 травня того ж року.

Укази від 30 березня також свідчать про звільнення позаштатних уповноважених з питань волонтерської діяльності Наталії Пушкарьової, яка обіймала цю посаду з грудня 2019 року, та з питань забезпечення прав захисників Альони Вербицької, яка виконувала ці обов’язки з жовтня 2021-го.

Поки що не відомо, кого призначили на місця звільнених посадовців.

Напередодні Володимир Зеленський також звільнив Андрія Смирнова та Олексія Дніпрова з посад заступників керівника Офісу президента. Новими заступницями очільника ОПУ стали Ірина Мудра та Олена Ковальська.

Нагадаємо, Сергій Шефір є також давнім бізнес-партнером Володимира Зеленського. У 2003 році вони разом заснували студію «Квартал 95». Шефір був сценаристом, продюсером і директором проєкту.

За даними «Слідство.Інфо», саме йому Зеленський передав свою частку «Кварталу 95» напередодні президентських виборів 2019 року.

У травні 2019 року Сергія Шефіра також призначили першим помічником президента.

22 вересня 2021 року у Київській області автомобіль Шефіра був обстріляний невідомими. В автомобіль влучило більше десяти куль, водій отримав поранення, Шефір ушкоджень не отримав. В ОП цей напад пов’язали із законом про деолігархізацію.

Поширити:
Джерело: ДетекторМедіа