Про наш незламний дух свідчать символи на поштових конвертах

Виставка філателії, присвячена тематиці російсько-української війни та річниці повномасштабного вторгнення, відкрилася у Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь у презентації виставки «Філателія війни».
За рік в Україні вийшло десять випусків марок, конвертів і квартблоків, які тиражувалися мільйонами і розійшлися по всьому світу, підтримуючи наше військо, адже у вартість кожного екземпляра входили благодійні внески для української армії.
Не дарма філателісти відносять поштові марки до національної символіки після гербу, прапору, гімну і валюти: сюжети, які лягли в основу наших марок, сколихнули своєю проникливістю і знаковістю не лише колекціонерів. Такого попиту досвідчений збирач марок, заступник голови Тернопільської асоціації філателістів, упорядник виставки Василь Дідух, не пригадує за останні шість десятиліть. Більше того — на підтримку України виходять марки і за кордоном, вони теж представлені на виставці.
Більшість експонатів — особистий фонд музейного філателіста Юрія Заблоцького, зараз він — командир роти вогневої підтримки на фронті.
«Дякую організаторам за оригінальну ідею висвітлення хронології піку нашої боротьби проти одвічного ворога, за популяризацію звитяги наших воїнів і твердої віри українського народу у Перемогу. Запрошую відвідати виставку «Філателія війни», відчути енергетику наближення Перемоги, скріплену штампами незламності духу нації», — сказав під час відкриття виставки Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *