Про що шкодує тернопільський нардеп?

Народний депутат України Олег Барна видав новий гнівний допис. Цього разу про депутатів-журналістів, антикорупціонерів та, знову, про представників нетрадиційної орієнтації.

Як я шкодую за старими часами, коли можна було все вирішити по-чоловічому, коли справжній мужик відповідав за свої слова, коли чоловік публічно не вихвалялися тим, що є підерасом.
Щодо діяльності та моралі так званих «антикорупціонерів».
Кажу майже три роки: «Брехня, цинізм і популізм шкодять країні більше, аніж корупція. Бо корупція починається саме із брехні, цинізму і популізму»
Коли один депутат-журналіст, так званий «антикорупціонер», у ФБ поширює брехні про своїх колег і замість спростування заявляє їм-«судіться».
Другий депутат-журналіст, так званий теж «антикорупціонер», сам бреше, захищає першого і з трибуни заявляє, що їм, цим новим депутатам,борцям із корупцією, хочуть закрити рота (вимагаючи спростування їх же брехні)
Третя депутат-журналістка, прихильниця двох попередніх публічно оббріхує іншого депутата в тому, що нібито відчула від нього запах алкоголю.
Четвертий депутат-журналіст, так званий головний «антикорупціонер», присвоїв собі функції суду, публічно звинувачуючи Президента в злочинах, відмовляючи представити докази.
П’ятий, вже так званий головний громадський «антикорупціонер», котрий сидить на валютних грандах із місячною зарплатою в кілька тисяч доларів та колегами-«анти корупціонерами», колишніми квартирними злодіями, дозволяє собі по-хамськи обзивати поважну людину із Великобританії, кандидата на посаду аудитора НАБу Н.Брауна «лижним інструктором» тільки тому, що він не від їх так званої «антикорупційної гопкомпанії».
І всі разом почали просто травлю з образами, надуманими звинуваченнями та брехнями проти Н.Брауна сподіваючись морально його зламати.
Як я шкодую за старими часами, коли можна було все вирішити по-чоловічому, коли справжній мужик відповідав за свої слова, коли чоловік публічно не вихвалялися тим, що є підерасом.

Пише на своїй сторінці Facebook нардеп.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *