Прочан закликають долучатись до прощі у Зарваниці в режимі онлайн

Рада оборони Тернопільської області 14 липня прийняла рішення посилити заходи безпеки під час щорічної прощі у Марійському духовному центрі.

Напередодні правоохоронці повинні провести обстеження споруд, в яких заплановано богослужіння, розрахувати кількість прочан, які можуть перебувати в них у цей час.

Богослужіння на території Марійського духовного центру мають здійснюватися виключно в середині культових споруд.

Згідно з рішенням ради оборони, будуть обмежені доступ вірян до самого духовного центру та проїзд автотранспортом через села Вишнівчик та Зарваницю у період з 07:00 16 липня до 19:00 17 липня.

Заборона не стосуватиметься запрошених керiвництвом центру посадових і духовних осіб та жителів даних населених пунктів, а також транспорту, який здійснює регулярні пасажирські перевезення.

На час богослужінь заборонено торгівлю не у стаціонарних закладах у селах Вишнівчик та  Зарваниця. Діятиме заборона й на реалізацію алкогольних напоїв на території Золотниківської територіальної громади.

Богослужіння транслюватиметься об 11-ї годині 17 липня на місцевих каналах та телеканалах, що приєдналися до загальнонаціонального телемарафону UAразом. Прочан закликають залишатися вдома та долучатися до богослужінь в режимі онлайн.

Поширити:

Post Author: Diana