Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 надасть додатково 3 млн. євро для боротьби з Covid-19

Спільний моніторинговий комітет Програми схвалив виділення додаткових 3 млн. євро на фінансування проєктів транскордонного співробітництва у сфері охорони здоров’я, щоб підтримати їх у боротьбі із спалахом Covid-19. Загалом, 12 проектів (7 PL-BY, 4 PL-UA, 1 PL-BY-UA), серед яких лікарні та центри соціального обслуговування, можуть тепер придбати додаткове обладнання або запровадити нові види медичних послуг для кращого реагування на ситуацію (при цьому не припиняючи реалізацію запланованих заходів проекту).

30 організацій-партнерів, які зараз співпрацюють у рамках 12 проектів у сфері охорони здоров’я  , вже отримали майже  24 млн. євро фінансування ЄС на підтримку лікарень, служб швидкої допомоги та інших установ, розташованих на прикордонні.  Ці кошти  спрямовані на діяльність у сфері епідеміологічної безпеки, охорони здоров’я матері та дитини, боротьбу з онкологічними захворюваннями, інтенсивну терапію та багато інших потреб. Додаткові 3 млн. євро підвищать ефективність роботи медичного персоналу, дозволять придбати нове обладнання, провести нові тести на коронавірус та дадуть можливість співпрацювати через кордони дистанційно.

Зазначимо, що Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 вже понад 15 років підтримує безпеку мешканців польських, білоруських та українських прикордонних регіонів, вирішуючи спільні виклики по обидві сторони кордону ЄС. Охорона здоров’я та громадська безпека від самого початку були одними з головних цілей Програми.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *