Притягують гроші наче магніт: жінки з цими іменами обов’язково мають бути багатими

Ці імена залучають фінанси до своїх володарів.

Деякі жіночі імена просто притягують багатство. Виявляється, це досить поширені імена, а дами з ними мають фінансовий успіх, інформує Ukr.Media.

Маргарита

Першими в п’ятірці опинилися Маргарити. Ці жінки не зациклені на своїй роботі і ставляться до неї з легкістю. Вони запросто змінюють одну роботу на іншу і зазвичай не помиляються. Як правило, та фірма, в яку приходить Маргарита, починає розквітати. Однак як індивідуальні підприємці Маргарити, швидше за все, програють. Їм більше підходить робота в наймі.

Катерина

Далі йдуть Катерини. У жінок із цим ім’ям дар — правильно розпоряджатися грошима, навіть якщо йдеться про невелику суму. Коли до рук Катерини потрапляють навіть невеликі гроші, вони тут же починають множитися. Головне — не захоплюватися кар’єрою, адже для Катерини на першому місці мають стояти сім’я і дім.

Ольга

На третьому місці опинилися Ольги. Цим жінкам необов’язково працювати, щоб вести шикарний спосіб життя. Ольгу може забезпечувати чоловік. У будь-якому разі вона може собі дозволити сидіти вдома і при цьому жити на широку ногу. А ось робота їй не підходить, адже навіть невеликий заробіток Ользі дається важко.

Тетяна

Слідом ідуть Тетяни. Їм теж краще перебувати на утриманні чоловіка, однак, на відміну від Ольги, це не чоловік, а “покровитель”. Утім, якщо Тетяна вирішить зробити кар’єру і постарається для цього, у неї може все вийти, але при цьому багато Тетян воліють не напружуватися.

Анастасія

П’ятірку замикають Анастасії. Ці жінки — творчі натури. Вони заробляють нестандартним мисленням і готовністю йти на ризики. Вони отримують приголомшливі результати і повну фінансову незалежність.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета