Додатковий концерт з новою програмою відомого усьому світу піаніста Любомира Мельника відбувся 13 травня на сцені драмтеатру. Цього разу, як і попереднього (1 жовтня), виступ пройшов із повним аншлагом. У залі були присутні глядачі різної вікової категорії: студенти, учні, дошкільнята, пенсіонери і тд. Концертна програма тривала близько двох годин.
Любомир Мельник – композитор і піаніст українського походження, який являється піонером Continuous Piano Music. Близько 30-ти років тому встановив одразу два рекорди Гіннеса : він зміг зіграти мелодію, граючи 19 з половиною нот щосекунди кожною рукою одночасно та виконати найбільшу кількість нот за годину гри, при швидкості 13-14 нот за секунду кожною рукою.
Також Мельник відомий «безперервною музикою», піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів.
Тернополяни сприйняли творчість музиканта досить позитивно, із захопленням. У кінці виступу зал аплодував стоячи.
«Вперше на концерті класичної музики. Це було дуже гарно»,- залишила свій відгук у соціальних мережах Христина Малована.
Лариса Несторович поділилася із своїми друзями коротким відео з виступу Любомира із підписом: «Моя ідеальна медитація».
«Концерт завершується не останньою зіграною нотою і не останніми аплодисментами. Концерт завершується останніми відданими автографами чи зробленими фото з шанувальниками. Багато музикантів, артистів взагалі не виходять після концерту або дуже довго доводиться на них чекати. Та не у випадку з Любомиром. Все, що йому потрібно – це зайти у гримерну кімнату, взяти рюкзак і миттєво ж піти до своїх людей. Він завжди знаходить час на своїх. Але особливі відчуття від спілкування з найменшенькими, бо то є найщиріша любов», – йдеться у пості на офіційній україномовній сторінці Любомира Мельника у Facebook.
Саме так і завершився концерт у Тернополі – Любомир вийшов у хол театру, де радо фотографувався з усіма, роздавав автографи та спілкувався.
Матеріал підготувала Анна Валова