економіка

Селам на Тернопільщині виділили 200 тисяч гривень

На Тернопільщині виділили 200 тисяч гривень на реалізацію мікрогрантових проектів у селі. Відбувається це в рамках Проекту «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони 2019».

В рамках реалізації конкурсу «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони. 2019» конкурсною комісією  відібрано 4 мікрогрантових проекти в Тернопільській області (бюджет 1 мікрогранту – 50 тис. грн).

Серед переможців конкурсу: мешканці Кременецького (1 проект) та Бережанського (3 проекти) районів.

За грантові кошти заплановано закупити: пічку для хлібобулочних виробів;  розсадо-посадкову машину, навісну фрезу, обприскувач; екструдер для виготовлення кормів; обладнання для СТО.

Такий же конкурс відбувався й у 2018 році в рамках реалізації конкурсу мікрогрантових заявок Проекту «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони 2018» (ПрАТ «Миронівський хлібопродукт») в Тернопільській області відібрано та реалізовано 7 мікрогрантових проектів, кожен із яких отримає по 50 тисяч гривень.

Серед учасників конкурсу: мешканці Збаразького (1 проект), Монастириського (2 проекти) та Бережанського (4 проекти) районів.

За грантові кошти придбано: молочне стадо; облаштовано приміщення та закуплено холодильне обладнання для зберігання продуктів; облаштовано заклади харчування для туристів; забезпечено підведення комунікацій до бази сімейного відпочинку; закуплено обладнання для ягідного бізнесу; організовано цикл переробки продуктів рослинництва та молочної продукції.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *