За всі три етапи він зібрав 800 тисяч гривень на дрони для ЗСУ.
«Третій етап мого марафону розпочався 23 вересня і закінчився 9 жовтня. Це наразі наймасштабніша подорож. Перша була на п’ять локацій, друга на дев’ять. А цього разу я відвідав п’ятнадцять населених пунктів. Цього разу не лише на Тернопільщині, але і на Хмельниччині», – розповів волонтер Суспільному.
Цього разу Сергій Цитриков подорожував південно-східною частиною Тернопільської області. Проїхав через Скалат, Гримайлів, Теребовлю, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Борщів, Скалу-Подільську і Гусятин. Далі він вирушив у Сатанів, Війтівці і Волочиськ, що на Хмельниччині. Через Підволочиськ волонтер повернувся до Тернополя.
«Цей етап виявився затяжним. І через довжину маршруту, і через погодні умови. В деяких локаціях доводилося тричі залишатися на ночівлю через погоду. Бували дні, коли дощ лив так сильно, що я взагалі не міг виходити на вулицю. Також я коригував маршрут під час подорожі і в ньому з’являлися нові населені пункти», – ділиться враженнями чоловік.
Таким чином, сказав Сергій Цитриков, проїхав 600 кілометрів і зібрав 410 тисяч гривень на дрони для українських захисників.
«Цей етап виявився найефективнішим. Для порівняння, під час двох попередніх подорожей я зібрав разом 390 тисяч гривень. У підсумку проїхав навіть більше ніж планував: не 1 000, а 1 300 кілометрів», – з посмішкою продовжує волонтер.
Сергій Цитриков їздить на кріслі колісному відтоді, як у 2017 році травмував хребет на виробництві. Першу благодійну поїзку чоловік влаштував у травні 2024 року. Тоді він проїхав 300 кілометрів північною частиною області. Під час другого етапу волонтер поїхав на захід Тернопільщини і подолав 400 кілометрів. На зібрані гроші чоловік купує деталі для безпілотників, які виготовляє самостійно. За його словами, збиратиме кошти для захисників і далі.