освіта

Ще у двох тернопільських школах втілили у життя учнівські проекти

У Тернополі днями успішно реалізували ще два проекти, які здобули перемогу у конкурсі учнівських ініціатив «Шкільний громадський бюджет 2021». Проекти втілили у життя в спеціалізованій школі №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов та школі №13 ім. Андрія Юркевича.

Проект «Ruhesone», зокрема, реалізований на третьому поверсі школи №17. За словами авторки, цей оновлений куточок відпочинку дасть змогу учням з користю проводити час на перерві. Адже тут встановлені тенісні столи, журнальні столики, столи для настільного футболу, дивани та полички для книг. Відтак, для школярів локація одночасно служитиме простором для активностей та пізнання.

Водночас, у приміщенні школи №13 реалізували проект «School life», авторами якого стали троє учнів 8-го класу. Тож відтепер у цокольному приміщенні закладу є зручна і тепла переодягальня для учнів на уроки фізкультури. З метою попередження підвищеної вологості та дотримання оптимальної температури, в кімнаті є батарея, а для школярів встановлено лавки та шафки для одягу.

До слова, станом на 20 жовтня, у Тернополі реалізовано усі проекти-переможці «Шкільного громадського бюджету 2021».

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *